Prekių katalogas

Keraminė kepsninė Kamado Bono ŽALGIRIS

 • Kaina 69999
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 34 vnt.
  Prekės pristatymas numatomas
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...
  Papildoma informacija
  Pažymėtas Žalgirio vardiniais įspaudais.
  Papildomos savybės
  Korpuso skersmuo – 55 cm, grotelių diametras - 47 cm – tai tarpinis variantas tarp Bono Media ir Grande modelių.
  Tipas
  Grilis
  Spalva
  Žalia
  Gamintojas
  KAMADO BONO
  Savybės
  Gilus, todėl, patogus kepant daug maisto vienu metu, keliais aukštais.
 • Išskirtinis Kamado Bono Žalgiris Edition modelis, pažymėtas legendinės krepšinio komandos ,,Žalgiris“ ženklu. Kepsninės bazinę komplektaciją sudaro: keramikinė kepsninė su stovu, šoniniais padėklais su kabliukais, įnovatyvi stiklo pluošto tarpinė, dviejų zonų kepimo sistema, du pusiniai deflektoriai, puodo/kazano laikiklis, keramikinis vištos stovas, pelenų valymo įrankis, kepsninės dangalas, BBQ gidas su receptais anglų kalba. Perkantiems kepsninę, dovanojama metinė Bono Care apsauga (fiziniams asmenims).

  Ypatybės:

  • Žalgirio žalios spalvos
  • Korpuso skersmuo – 55 cm, grotelių diametras - 47 cm – tai tarpinis variantas tarp Bono Media ir Grande modelių.
  • Gilus, todėl, patogus kepant daug maisto vienu metu, keliais aukštais.
  • Pažymėtas Žalgirio vardiniais įspaudais.
  • Draugiškas komandai - kiekvienas įsigijęs šį modelį parems ir legendinę Žalgirio komandą.

   

   

  TECHNOLOGIJA

  Šiuolaikinės KAMADO tipo kepsninės gaminamos iš įvairiausių medžiagų, pvz., karščiui atsparios keramikos ir kitų ugniai atsparių medžiagų, terakotos – tradicinės poringos degtos keramikos iš natūralaus molio, arba portlandcemenčio ir smulkintų lavos akmenų mišinio. Kepsninės paviršius taip pat gali labai skirtis. Jis gali būti padengtas blizgia keramine glazūra, dažais, dekoratyviniu faktūriniu tinku arba keramine mozaika. Šiuolaikinė keramika ir ugniai atsparios medžiagos apsaugo kepsninę nuo skilinėjimo.

                                                           

  KŪRENIMAS

  Paprastai KAMADO kepsninėms naudojamos anglys (nors pasitaiko dujomis kūrenamų arba elektrinių KAMADO tipo modelių). Medžio anglys nepalieka daug pelenų, skirtingai nei anglies briketai jos neturi priemaišų, galinčių pakeisti ar iškreipti gaminamo maisto skonį. Medžio anglys gali būti gaminamos tausojant aplinką, t. y. taikant šakninių atžalų auginimo būdą, o svarbiausia, kad ant medžio anglių iškeptas maistas skleidžia natūralų laužo aromatą.

   

  NAUDOJIMAS

  Keraminė kepsninės konstrukcija leidžia ilgai išsaugoti karštį ir pasiekti iki 400 °C kepimo temperatūrą. Taip pat KAMADO kepsninėse galima labai tiksliai reguliuoti oro srautą bei temperatūrą, todėl šio tipo kepsninės yra labai panašios į malkomis kūrenamas krosnis ir jose galima kepti bei skrudinti maistą tokiu pat būdu kaip ir įprastoje orkaitėje. KAMADO kepsninės skirtos ne tik mėsai kepti ar rūkyti, jose galima paruošti picą, sausainius, pyragus ir duoną.

   
                                                           

  DALYS

  KAMADO kepsninės karkasas keraminis, jo viduje – keraminis rezervuaras anglims – ugniadėžė. Apatinėje konstrukcijos dalyje yra oro sklendė, per kurią oro srautas patenka į ugniadėžę. Kepsninės kupolo formos dangtyje įtaisyta antra reguliuojama oro sklendė, per ją išeina oro srautas. Šios sklendės padeda reguliuoti maisto gaminimo temperatūrą. Virš ugnies kabinamos kepimo grotelės padėti kepiniams. Taip pat KAMADO tipo kepsninės dangtis turi angą, per kurią įdedamas termometras maisto kepimo temperatūrai matuoti.

   

  UŽSAKYDAMI ŠIĄ KEPSNINĘ KOMPLEKTE GAUNATE NET 6 PRIEDUS:

  ŽALGIRIO PADĖKLUS,

  KERAMIKINĮ VIŠTOS LAIKIKLĮ,

  DAUGIAFUNKCINĖ DVIEJŲ ZONŲ KEPIMO SISTEMĄ,

  KEPSNINĖS DANGALĄ,

  ĮRANKĮ PELENŲ VALYMUI,

  KK BBQ/GRILL RECEPTŲ KNYGĄ. (ANGLŲ KALBA)

  BONO CARE apsaugos taisyklės

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija