• Prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje.

  Gaukite prekes tiesiai į namus ar į biurą (pristatymo būdas - DPD Kurjeris).

  Atsiimkite DPD siuntų savitarnos terminale.

  Atsiimkite LPEXPRESS siuntų savitarnos terminale.

  Atsiimkite Lietuvos pašto skyriuje.

    

  Visos parduodamos prekės yra visiškai naujos, originalioje pakuotėje, suteikiama gamintojo garantija (pilna).

  Reali prekės išvaizda kartais gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje - kai kuriais atvejais, priklausomai nuo prietaiso modifikacijos, gali skirtis spalva, valdymas, valdymo rankenėlių ar mygtukų išdėstymas.

  Jei Jūsų užsakyta prekė tuo metu yra sandėlyje - ją pristatysime Jums per 1-3 darbo dienas, užsakymo terminą kiekvienu konkrečiu atveju patikslinsime susisiekę su Jumis nurodytais kontaktais. Jei Jūsų užsakytos prekės sandėlyje nėra - mes su Jumis susisieksime ir informuosime kiek gali trukti pristatymo laikotarpis.

  SVARBU!

  Prekes priima Prekės užsakymą pateikęs asmuoJei Prekės užsakymas yra suformuojamas Pirkėjo vardu, bet pirkėjas neturi galimybės priimti prekę, Prekės užsakyme turi būti nurodytas asmuo, kurį Pirkėjas įgalioja priimti Prekę. Jei Prekė yra pristatyta Pirkėjo nurodytu adresu, tačiau Pirkėjas neturi galimybės pats priimti Prekės, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų. Prekės atsiėmimo metu būtina patikrinti pristatytų prekių išorinę būklę: ar nėra išorinių prekės pakuotės pažeidimų, kurie galėtų įtakoti prekės kokybę. Visas pretenzijas ar pastabas dėl pristatytų prekių kokybės būtina įrašyti prekių priėmimo dokumente prieš pasirašant arba atsisakyti priimti prekes iš kurjerio, priešingu atveju yra laikoma, kad prekės yra įteiktos tinkamos kokybės. Jei prekės broką ar defektus pamatėte po perdavimo priėmimo dokumento pasirašymo, negalime prisiimti atsakomybės už tai, kad produktas ar pakuotė pažeista, netinkamos komplektacijos. Tokiu atveju kokybės garantija bus teikiama tik esant gamykliniam brokui.

  Kilus klausimams prašome rašyti info@lukoprekyba.lt arba skambinti telefonu +370 625 01117

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį