Prekių katalogas

Keraminė kepsninė KAMADO BONO GRANDE Limited 25, Juoda

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 84999
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 45 vnt.
  Prekės pristatymas numatomas
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...
  Papildoma informacija
  Didžiausias modelis, skirtas didelėms žmonių grupėms (15 ir daugiau asm.)
  Išmatavimai
  Kepsninės skersmuo - 64 cm, Kepimo grotelių skersmuo - 54,5 cm
  Svoris
  128 kg
  Spalva
  Juoda
  Gamintojas
  KAMADO BONO
  Informacija
  Receptų knyga anglų kalba
 •  

  DAUGIAU APIE BONO GRANDE

  Didžiausias modelis, skirtas didelėms žmonių grupėms (15 ir daugiau asm.) Puikiai tinka ir restoranams, barams. Yra ekonomiškas, naudoja mažai anglių, pasižymi lengva vidaus temperatūros kontrole. Su šiuo modeliu iškepsite 40 mėsainių, 4 kiaulienos mentes, 8 viščiukus, 16 kg kalakutą, 20 jautienos antrekotų , 50 cm skersmens picą. Šis modelis leis mėgautis visais Kamado BONO privalumais, nes jis gali būti komplektuojamas su visais kepsninės priedais ir yra itin talpus. Rūkote žuvį , kepate duoną, skrudinat kepsnį? Kamado Bono GRANDE LIMITED - nepakeičiamas Jūsų pagalbininkas tiek restorane, tiek namuose.

   

   

  TECHNOLOGIJA

  Šiuolaikinės KAMADO tipo kepsninės gaminamos iš įvairiausių medžiagų, pvz., karščiui atsparios keramikos ir kitų ugniai atsparių medžiagų, terakotos – tradicinės poringos degtos keramikos iš natūralaus molio, arba portlandcemenčio ir smulkintų lavos akmenų mišinio. Kepsninės paviršius taip pat gali labai skirtis. Jis gali būti padengtas blizgia keramine glazūra, dažais, dekoratyviniu faktūriniu tinku arba keramine mozaika. Šiuolaikinė keramika ir ugniai atsparios medžiagos apsaugo kepsninę nuo skilinėjimo.

                                                           

  KŪRENIMAS

  Paprastai KAMADO kepsninėms naudojamos anglys (nors pasitaiko dujomis kūrenamų arba elektrinių KAMADO tipo modelių). Medžio anglys nepalieka daug pelenų, skirtingai nei anglies briketai jos neturi priemaišų, galinčių pakeisti ar iškreipti gaminamo maisto skonį. Medžio anglys gali būti gaminamos tausojant aplinką, t. y. taikant šakninių atžalų auginimo būdą, o svarbiausia, kad ant medžio anglių iškeptas maistas skleidžia natūralų laužo aromatą.

   

  NAUDOJIMAS

  Keraminė kepsninės konstrukcija leidžia ilgai išsaugoti karštį ir pasiekti iki 400 °C kepimo temperatūrą. Taip pat KAMADO kepsninėse galima labai tiksliai reguliuoti oro srautą bei temperatūrą, todėl šio tipo kepsninės yra labai panašios į malkomis kūrenamas krosnis ir jose galima kepti bei skrudinti maistą tokiu pat būdu kaip ir įprastoje orkaitėje. KAMADO kepsninės skirtos ne tik mėsai kepti ar rūkyti, jose galima paruošti picą, sausainius, pyragus ir duoną.

   
                                                           

  DALYS

  KAMADO kepsninės karkasas keraminis, jo viduje – keraminis rezervuaras anglims – ugniadėžė. Apatinėje konstrukcijos dalyje yra oro sklendė, per kurią oro srautas patenka į ugniadėžę. Kepsninės kupolo formos dangtyje įtaisyta antra reguliuojama oro sklendė, per ją išeina oro srautas. Šios sklendės padeda reguliuoti maisto gaminimo temperatūrą. Virš ugnies kabinamos kepimo grotelės padėti kepiniams. Taip pat KAMADO tipo kepsninės dangtis turi angą, per kurią įdedamas termometras maisto kepimo temperatūrai matuoti.

   

  UŽSAKYDAMI ŠIĄ KEPSNINĘ KOMPLEKTE GAUNATE NET 6 PRIEDUS:

  PELENŲ VALYMO SISTEMĄ,

  KERAMIKINĮ VIŠTOS LAIKIKLĮ,

  DAUGIAFUNKCINĖ DVIEJŲ ZONŲ KEPIMO SISTEMĄ,

  KEPSNINĖS DANGALĄ,

  ĮRANKĮ PELENŲ VALYMUI,

  KK BBQ/GRILL RECEPTŲ KNYGĄ. (ANGLŲ KALBA)

  BONO CARE apsaugos taisyklės