POLAROID COLOR FILM FOR 600 2-PACK
Pristatymas GREITAS

POLAROID COLOR FILM FOR 600 2-PACK

41,99 €

1 - 3 darbo dienos
  Pristatymas visoje Lietuvoje

Dėl pristatymo į Kuršių Neriją susisiekite su vadybininku.

  Saugus Atsiskaitymas

El. Bankininkystė, Grynais arba Visa - Mastercard.

Šios spalvotos 600 tipo fotoplokštelės "POLAROID COLOR FILM FOR 600 2-PACK" yra originalaus formato fotoplokštelės, skirtos senoviniams "Polaroid 600" fotoaparatams (nors jos taip pat tinka ir "i-Type" fotoaparatams). Fotoplokštelėse nuotraukos užfiksuojamos turtingu spalvų, tekstūros ir tonų spektru ir yra įrėminamos ikonišku baltu apvadu, dėl kurio kiekvienas polaroidas tampa kultūros ikona. Kiekviena nuotrauka, sukurta naudojant jūsų momentinį fotoaparatą ir šias fotoplokšteles, yra unikali, nenuspėjama, jos neįmanoma atkurti. O kas bus pavaizduota nuotraukose? Tai spręsti paliekame jums! Vaizdai pradedami ryškinti per 2 minutes. Visiškai išryškinti užtrunka apie 10-15 minučių. Kiekviena spalvota 600 fotoplokštelė turi nedidelę bateriją, kuri maitina praeities "Polaroid 600" fotoaparatus.

 


 

 
ĮAMŽINKITE GRAŽIAUSIAS AKIMIRKAS


"Polaroid" kuria gyvenimą praturtinančius įrankius - tarp jų ir šias spalvotas "POLAROID COLOR FILM FOR 600 2-PACK" fotoplokšteles, kurios padės jums pajusti gyvenimo grožį! Sustokite ir susimąstykite - gyvenimas susideda iš išskirtinių akimirkų, kurios gali pakeisti gyvenimą, ir iš kasdienių akimirkų, kurios kuria gyvenimą. Skubančiame pasaulyje nėra daug laiko įvertinti tai, kas priešais mus, viskas atrodo laikina. Niekas neegzistuoja pakankamai ilgai, kad sujaudintų, kad pajustume ryšį, kad pasijustume žmonėmis. Bet to juk reikia kiekvienam! Todėl "Polaroid" egzistuoja tam, kad padėtų pamatyti nuostabias akimirkas, jas sustabdyti ir išgyventi iš naujo, kad galėtumėte jas laikyti rankoje ir pasilikti ilgam laikui.

 


 

YPATYBĖS
 

- Šios fotoplokštelės mėgsta šviesą (ypač natūralią), todėl nekomenduojama fotografuoti ten, kur šviesu; rekomenduojama naudoti blykstę visoms nuotraukoms, darytoms patalpose. Kuo daugiau šviesos patenka į kadrą, tuo gražesnė nuotrauka.
- Galima naudoti su "Polaroid 600" ir "i-Type" fotoaparatais.
- Polaroido formatas: fotoplokštelės dydis 8,8 x 10,7 cm.
- Kurkite tamsoje: visos nuotraukos iš pradžių atrodo tuščios. Kadangi tuo metu jos yra jautriausios, jų nereikėtų lankstyti ar purtyti. Vystydami apsaugokite fotoplokšteles nuo šviesos ir nukreipkite vaizdo puse žemyn.
- Galite laikyti fotoplokšteles šaldytuve, bet niekada neužšaldykite. Geriausia prieš naudojimą jas atšildyti iki kambario temperatūros (maždaug 13-28 °C).

 SPECIFIKACIJOS
 

Tipas: spalvotos fotoplokštelės
Vienetų kiekis: 16 vnt. fotoplokštelių
Suderinamumas: suderinama su "Polaroid 600" ir "i-Type" fotoaparatais, pvz., Polaroid 600, Polaroid Now, Polaroid Now+, Polaroid OneStep+, Polaroid OneStep 2, Polaroid Lab
Fotoplokštelės dydis: 8,8 x 10,7 cm
Vaizdo dydis:  7,9 × 7,9 cm
Spalvingumas: nuotraukos spalvotos, rėmelis baltas
Rėmelio spalva: baltas rėmelis
Gamintojas: Polaroid
Vaizdai pradedami ryškinti: per 2 minutes
Vystymo laikas: visiškai išryškinama per 10-15 minučių

POLAROID

Specifiniai Kodai

Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.
Turite klausimų?

POLAROID COLOR FILM FOR 600 2-PACK

POLAROID COLOR FILM FOR 600 2-PACK

Jokios reklamos ir spam

Nurodykite kokiu klausimu kreipiatės

POLAROID COLOR FILM FOR 600 2-PACK

41,99 €

Naujos Paskyros Kūrimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti Arba Priminti slaptažodį